Przyprawy Digesta - o firmie

Firma Digesta
jest polską firmą, założoną w 1998 roku. Specjalizujemy się w produkcji mieszanek przyprawowych, opartych na naturalnych składnikach oraz dystrybucją dodatków pomocniczych stosowanych w procesie produkcyjnym dla przemysłu spożywczego.

Od początku
naszej działalności produkujemy przyprawy i dodatki funkcjonalne dla przemysłu. W 2004 roku postanowiliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i obraliśmy nowy kurs, kierunek rozwoju digesty: produkcja aromatycznych mieszanek przyprawowych.

Od tamtej pory
intensywnie pracujemy nad rozwojem i ulepszaniem naszych produktów. Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, sugestiami naszych klientów oraz własnymi pomysłami obecnie produkujemy ponad 50 rodzajów mieszanek przyprawowych tzw. kulinarnych.

Od wielu lat wierzymy,
że podstawą osiągnięcia sukcesu jest solidny produkt, gwarantujący wysoką jakość. Na bazie wyselekcjonowanych surowców (potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami jakości), utrzymujemy stabilny, wysoki standard naszych produktów. Wynika to zarówno z własnych receptur, dbałość o ciągły rozwój jak i możliwości kontrolowania procesów produkcyjnych prowadzonych we własnym zakładzie.