Przyprawy w służbie zdrowiu

list In: Zdrowe przyprawy On: favorite Hit: 1437

Zadbaj o zdrowie z Mieszanką Przyprawową 18 Ziół Ojca Mateo od Digesty.

Warto na chwilę się zatrzymać i oddać krytycznej refleksji swoją dietę. Czy aby na pewno jem zdrowo? Czy moją kuchnię można nazwać zdrową?
????
Jednym z głównych zagrożeń w diecie jest wszechobecność soli. W związku z powszechnością stosowania soli ryzyko jego niedoborów sodu praktycznie nie istnieje. ❗Należy mieć świadomość, że nadmiar sodu w diecie prowadzi do nadciśnienia tętniczego, udarów mózgu, chorób układu krążenia, raka żołądka, może sprzyjać rozwojowi osteoporozy i kamicy nerkowej, a także otyłości, gdyż duże spożycie sodu prowadzi do zaburzenia metabolizmu tłuszczu.❗
Oczywiście największy krok to ograniczenie do minimum jedzenia typu fast food. Możemy jednak wprowadzić zdrowe zmiany również w swojej codzienności.????
Z pomocą w diecie niskosodowej przychodzi 18 ziół Ojca Mateusza????, które z powodzeniem zastąpią zarówno sól, jak i pieprz. Starannie wyselekcjonowana mieszanka przypraw zawiera: paprykę czerwoną cebulę, lubczyk, bazylię, gorczycę białą, czosnek, kolendrę, oregano, liść laurowy, majeranek, kminek, pieprz czarny, imbir, kurkumę, kozieradkę, koper, rozmaryn i tymianek. 18 ziół Ojca Mateo wspomaga procesy trawienne i ogólne działanie układu pokarmowego. Ta mieszanka sprawi, że każde danie osiągnie maksimum aromatu przy zachowaniu maksimum zdrowia.????
Zadbaj o swoje zdrowie już dziś !
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December