Gala Mistrzowie Smaku 2018

list W: Hurtownia przypraw Na: favorite : 1441

Najlepsi wiedzą co dobre!!


Jako sponsor hurtownia przypraw Digesta, wraz z Dziennikiem Zachodnim serdecznie Gratulujemy Zwycięzcom i uczestnikom konkursu Mistrzowie Smaku 2018.

W akcji Dziennika Zachodniego wraz z firmą Digesta wyróżnieni zostali najlepsi pracownicy branży gastronomicznej w województwie śląskim oraz miejsca, w których można smacznie zjeść. W tej branży najważniejsza jest ocena klientów, dlatego to właśnie oni przez ostatni czas głosowali na swoich faworytów w poszczególnych kategoriach.

Gala miała miejsce w Katowickim Centrum Kongresowym i jak to określił Tomasz Czypiocha z Umami Sushi Take Away w Katowicach - "To najbardziej prestiżowa nagroda tego typu na Śląsku".

Jako hurtownia i producent przypraw wspieramy wszystkie restauracje w Polsce i na świecie, dla których najważniejszy jest smak i zadowolony klient. Dlatego zawsze z miłą chęcią współpracujemy z najlepszymi.

Bo smak jest najważniejszy.


Więcej zdjęć  znajdziecie na oficjalnej stronie dziennika zachodniego:
http://www.dziennikzachodni.pl/.../wielka-gala-mistrzow.../

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December